MOJE DYŻURY :

DZIĘKUJĘ SŁUCHACZOM RADIA PIEKARY ZA LATA OBECNOŚCI NA MOICH AUTORSKICH AUDYCJACH I W CZASIE DYŻURÓW od 27 10.1996 do 31.08.2015 oraz przed koncesją.



 

AUDYCJA - FAMILOK NR 241 / 1140

PONIEDZIAŁEK - 26.02.2018 - 18.00 - 21.00


 


Familijna Liga Śpiywokow

FAMILIJNO LIGA ŚPIYWOKOW

2018

NOTOWANIE nr 8


1 LIGA
Rozdziel punkty od 1 do 6 dla wybranych przez siebie wykonawców.

1 pkt

2 pkt

3 pkt

4 pkt

5 pkt

6 pkt


2 LIGA
Wybierz wykonawców, na których chcesz zagłosować















3 LIGA
Wybierz wykonawców, na których chcesz zagłosować























Chcesz zaproponować innego wykonawcę?
Wpisz go poniżej, być może już w kolejnym notowaniu będziesz mógł na niego zagłosować




I LIGA

# Śpiywok Suma8.I15.I22.I29.I5.II12.II19.II
1 METRUM ( + 3 ) 969 118118110136134141212
2 FOR YOU ( - 1 ) 961 116119118147142142177
3 PIOTR I AGNIESZKA SZEFER 956 10110399157149157190
4 MARIOLA I PIOTR ( - 2 ) 905 117123111146140132136
5 ALICJA BAGIŃSKA 887 113107104132141130160
6 JACEK KIEROK ( + 2 ) 843 948686146137119175
7 DUO FENIX 822 10294100120129124153
8 MARIUSZ KALAGA ( - 2 ) 814 1079797120131131131
9 JANINA LIBERA 766 888692123121113143
10 DAMIAN HOLECKI ( + 1 ) 758 857583118117114166
11 KARPOWICZ FAMILY ( - 1 ) 753 736975129130117160
12 JESIKA 562 625759808392129


 II i III LIGA

 

II Liga Głosy
1 PROSKAUER ECHO 178
2 TERESA WERNER 158
3 NEW FOR YOU 152
4 ANDY & LUCIA 147
5 DUET KARO 126
6 MIROSŁAW JĘDROWSKI 124
7 MONA LISA 122
8 KRZYSZTOF KONOPKA 119
9 SŁAWEK JANUS 118
10 BERNADETA KOWALSKA 103
11 AKCENT 89
12 DR MANIANA 70
III Liga Głosy
1 ADI 144
2 KATARZYNA WÓJCIK 140
3 PRZYSIECZANKI 130
4 NASZ FRANCIK 118
5 AVISTA 116
6 DAWID JANIAK 110
  DIE SILINGER 110
  BRYGIDA i ROBERT ŁUKOWSKI 110
9 JASIU RYS 109
  B.A.R. 109
11 EWA KOPCZYŃSKA 108
12 NASTROJE 107
13 PAWEŁ SILUK STEINER 103
14 JACEK SILSKI 100
15 SZLAGIER MASZYNA 95
  KUMPLIKI 95
  BAYER FULL 95
18 WESOŁY MASORZ i PRZYJACIELE 94
  ARKADIA BAND 94
20 WESOŁE GIZDY 93
  KWAŚNICA BAVARIAN SHOW 93
22 CLASSIC 85
23 MASTERS 84
24 OXFORDUO 82
25 ANDRE 81
26 WEEKEND 79
  JUSTYNA ADAMCZAK 79
28 BOYS 78
29 MARTYNA i RYSZARD SMARUJ 77
  CLAUDIA & KASIA CHWOŁKA 77
31 ZBIGNIEW WODECKI 76
32 KASIA MATEJCZYK & NEW ENERGY 75
  NATALIA KUTYŁA 75
34 JINKS 74
35 KOLA i JULA 66
  MIROSŁAW SZOŁTYSEK 66
37 BLUE PARTY 62
38 GOLDEN MIX 59
39 TERESA WALERIAŃSKA 57
40 DOMINIKA i JANUSZ ŻYŁKA 56
41 DUO CORAL 54
  BEATA MICHALSKA 54
43 HAJDULKI 52
44 BEATA MAŃKOWSKA 50
45 DANUTA WIŚNIEWSKA 48
46 PIĘKNI i MŁODZI 47
47 BEATA i MARCIN 46
48 SYLWIA DRZEWIECKA 45
49 SKIBA FAMILY 44
  KIERSI 44
51 WERONIKA 42
52 NATALIA SZROEDER 41
  MARIAN GOGOL 41
54 BALKAN EXPRESS 36
55 PAWEŁ GOŁECKI 34
  JOACHIM GRZECHCA 34
57 DE SILVERS 31
  NEW ENERGY 31
59 KRZYSZTOF SZPOT 23
60 KASIA PIOWCZYK 22
  AFTER PARTY 22
62 MAGDALENA PAL 21
63 HAPPY FOLK 20
64 TRAVERS 19
65 TIME 17
66 MIG 16
67 ICH TROJE 15
68 PIEKARSKIE TRIO 12
69 MICHALINA STAROSTA 10
70 PIOTR HERDZINA 9
71 STACH 8
72 PRZEMEK ŚWIERCZYNA 7
73 SŁAWOMIR 3
  MARIUSZ DOROZ 3
75 RYSZARD SAWICKI 2
76 TIM FABIAN 1
77 BOŻENA MIELNIK 0
  SZWARNE KARLUSY 0

 



Copyright (c) 2008 - 2017 by Bogusław Skalski. Wszelkie prawa zastrzeżone