MOJE DYŻURY :

DZIĘKUJĘ SŁUCHACZOM RADIA PIEKARY ZA LATA OBECNOŚCI NA MOICH AUTORSKICH AUDYCJACH I W CZASIE DYŻURÓW od 27 10.1996 do 31.08.2015 oraz przed koncesją.



 

AUDYCJA - FAMILOK NR 219 / 1118

PONIEDZIAŁEK - 25.09.2017 - 18.00 - 21.00


 


Konkursy

 

 KONKURS "PAŃSTWA - MIASTA"

ZAPRASZOM DO KONKURSU W 2017 ROKU, W KTÓRYM WASZE ZADANIE POLEGO NA WYPISANIU PONIŻYJ W KAŻDYJ KRATCE FORMULARZA PO JEDNYM WYKONAWCY ZE ŚLĄSKIEJ SCENY (ŚPIYWOK LUB ZESPÓŁ) KTÓRZY W TYTULE W SWOICH PIOSENKACH MAJĄ SŁOWA ODPOWIADAJĄCE PONIŻSZYM KATEGORIOM :

1kratka. JESIEŃ 2kr. JEDNOŚLAD 3 kr. MASZKYT 4 kr. RODZAJ IMPEZY 5 kr. PTAK

SIERPIEŃ - przesłuchej odpowiedź

...WRZESIEŃ...


1





2





3





4





5









W KONKURSIE LICZY SIE INO JEDYN WYSŁANY FORMULARZ OD JEDNYJ OSOBY.  NIY ZAPOMNIJ SIE PRZEDSTAWIĆ

we WRZEŚNIU FORMULARZ WYPEŁNILI :

JAREK W., MAYA K., BARBARA S., SŁAWOMIR S., STEFANIA K., MICHAŁ P., LIDIA W., ANDRZEJ H.,

1 KATARZYNA WÓJCIK Małe frezje
2 KGB Ula la lato
3 JANINA LIBERA Oporny sąsiad
4 KWAŚNICA TYROLER BAND Moja gitara
5 TERESA WERNER Kocham swoje morze

 

MIRELLA F. M.JĘDROWSKI  KGB  M.STAROSTA M.KALAGA WESOŁY MASORZ 1
ANDRZEJ H.  K.WÓJCIK  M.KALAGA  DUO TRAPERY  AVISTA  FRANCIK I DWA F.  1
MARIA H.  P.SZCZEPANIK  KARPOWICZ  MURCKOWSKIE GWARKI  KWAŚNICA  G.KANIA  1
JÓZEF H.  M.JĘDROWSKI  BEATA I MARCIN  KAMRATY  EDMANS  M.SZYMKÓW  
MAYA K.  AKCENT  R.ŁUKOWSKI  J.LIBERA  T.CALICKI  T.WERNER  2
MICHAŁ P.  M.JĘDROWSKI  R.ŁUKOWSKI  J.LIBERA  J.KRUPA  DUO FENIX  1
GINTER P.  M.JĘDROWSKI  KGB  A.DRABEK  M.SZYMKÓW  J.KIEROK  1
HALINA P.  M.JĘDROWSKI  BEATA I MARCIN  FRANCIK  KAP.J.POLOKA  J.KIEROK  
HANIA Z.
 A.CHROLA MONA LISA  AVISTA  ELIOT  T.WERNER  1
LIDIA W.  WAWELE R.LINCNER  J.MIŚKA  RITORNO  J.SILSKI  
AGNIESZKA P.  M.JĘDROWSKI A.MATUSZCZYK  S.DRZEWIECKA  M.SZOŁTYSEK  M.KALAGA  
RENATA O.  M.JĘDROWSKI MIKADO  R.ŁUKOWSKI  HANUTA  M.KALAGA  
HENRYK G.  K.WÓJCIK  M.KALAGA  DE FACTO  J.GRZECHCA  PRYSIECZANKI  1
WANDA G.  K.WÓJCIK KARPOWICZ  L.CZERNY  M.KALAGA  MURCKOWSKIE GWARKI  1
JAREK W.
 B.A.R. MONA LISA  NASTROJE  G.KANIA  J.KRUPA  
BARBARA S.
 M.JĘDROWSKI D.HOLECKI  A,BAGIŃSKA  M.SZOŁTYSEK  BRAXTON  
JÓZEF E.
 M.JĘDROWSKI  J.KIEROK  J.LIBERA  KWAŚNICA  KAMRATY  2
ZOFIA E.
 K.WÓJCIK KARPOWICZ  FRANCIK I DWA F.  J.KRUPA  J.KIEROK  1
ALINA F.
 K.WÓJCIK M.KALAGA  DE FACTO  J.GRZECHCA  PROSKAUER ECHO  1
HENRYK F.
 PIEKARSKIE TRIO KARPOWICZ  L.CZERNY  T.WALERIAŃSKA  PRZYSIECZANKI  
STEFANIA K.
 M.JĘDROWSKI E.KOPCZYŃSKA  J.MIŚKA  KWAŚNICA  TRIO CARAMBA  1
SŁAWOMIR S.
 M.JĘDROWSKI HARMINIC  S.HOSCH  B.A.R.  M.KALAGA  
ERYKA K.
 K.WÓJCIK  DUO TRAPERY  J.LIBERA  SZLAGIER M.  J.SILSKI  2
DOROTA D.
P.SZCZEPANIK B.KOWALSKA AVISTA J.LIBERA T.WERNER  1
ANIELA S.
M.JĘDROWSKI FOR YOU J.LIBERA M.SZOŁTYSEK J. KIEROK  1

 

UPOMINEK MUZYCZNY DLA :

GINTRA z Bytomia

ZOFII z Łazisk Górnych

PUNKTACJA PO FINALE SIERPNIA

Słuchacz pkt
1 ZOFIA E. z Łazisk Górnych 25
2 MIRELLA F. z Rybnika 24
3 JÓZEF H. z Łazisk Górnych 22
4 JAREK W. z Rudy Śląskiej 18
5 ERYKA K. z Mikołowa 16
6 ROMAN N. z Siemianowic Śląskich 11
7 JÓZEF E. z Łazisk Górnych 10
8 MAYA K. z Czechowic Dziedzic 9
9 DOROTA D. z Orzesza Gardowic 8
  HANNA Z. z Bytomia Karbia 8
11 STEFANIA K. z Łazisk Górnych 7
12 MARIA H. z Łazisk Górnych 6
  HENRYK G. z Bobrownik 6
14 LIDIA W. z Gliwic 5
  AGNIESZKA P. z Miasteczka Śląskiego 5
  RENATA O. z Woźnik 5
  ALINA F z Dąbrowy Górniczej 5
18 WANDA G. z Bobrownik 4
  HENRYK F. z Dąbrowy Górniczej 4
  SŁAWOMIR S. z Tarnowskich Gór 4
21 MICHAŁ P. z Wyr Gostyń 3
22 ANDRZEJ H. z Łazisk Górnych 2
  BARBARA S. z Tarnowskich Gór 2
  HALINA P. z Bytomia 2
25 GINTER P. z Bytomia 1
  ANIELA S. z Piekar Śląskich 1

SŁUCHACZE BIORĄCY UDZIAŁ W KONKURSACH FAMILOKA NA ŻYWO

co kwartał słuchacz z największą ilością aktywnego udziału w zabawie otrzymo upominek muzyczny

II kwartał - HANIA z Bytomia

Słuchacz pkt
1 HALINA z BYTOMIA 228
2 MAZIUNIA 44 z Rudy Śląskiej 162
3 MARCELINKA 150
4 GOSIA z Gdyni 149
5 JAREK z Rudy Śląskiej 132
6 JUSTYNA 72
7 TESIA z Munsingen 41
8 HANIA z Bytomia 38
9 ARKADIUSZ z Katowic 32
10 KRYSIA z KRAŚNIKA 30
11 JORGUŚ z Kochłowic 20
12 SŁAWEK 16
13 SABI 13
14 MAZIUNIA & JORGUŚ z Rudy Śląskiej 9
15 HENIEK Chorzowianin 6
16 DANKA 3
  AGNIESZKA z Miasteczka Śląskiego 3
  DANUSIA 3

WYGRALI w 2017 roku
JAREK z Rudy Śląskiej
19
GOSIA z Gdyni 10
MARCELINKA z Redy
7
HALINA z BYTOMIA
4
TESIA z Munsingen
2
KRYSIA z Kraśnika
1
ARKADIUSZ z Katowic
1
JUSTYNA z Rudy Śląskiej 1
HANIA z Bytomia 1
MAZIUNIA 44 z Rudy Śląskiej 1
DANUSIA
1

 

WARUNKIEM OTRZYMANIA NAGRODY JEST UCZESTNICTWO W ZABAWIE W CZASIE ZGROMADZYNIA NAJWIEKSZYJ ILOŚCI PUNKTÓW A PO OTRZYMANIU NAGRODY, PUNKTY CZA ZBIYRAĆ OD NOWA

 

 



Copyright (c) 2008 - 2017 by Bogusław Skalski. Wszelkie prawa zastrzeżone