MOJE DYŻURY :

DZIĘKUJĘ SŁUCHACZOM RADIA PIEKARY ZA LATA OBECNOŚCI NA MOICH AUTORSKICH AUDYCJACH I W CZASIE DYŻURÓW od 27 10.1996 do 31.08.2015 oraz przed koncesją.



 

AUDYCJA - FAMILOK NR 228 / 1127

PONIEDZIAŁEK - 27.11.2017 - 18.00 - 21.00


 


Konkursy

 

 KONKURS "PAŃSTWA - MIASTA"

ZAPRASZOM DO KONKURSU W 2017 ROKU, W KTÓRYM WASZE ZADANIE POLEGO NA WYPISANIU PONIŻYJ W KAŻDYJ KRATCE FORMULARZA PO JEDNYM WYKONAWCY ZE ŚLĄSKIEJ SCENY (ŚPIYWOK LUB ZESPÓŁ) KTÓRZY W TYTULE W SWOICH PIOSENKACH MAJĄ SŁOWA ODPOWIADAJĄCE PONIŻSZYM KATEGORIOM :

1kratka. COŚ ZŁOTEGO 2kr. O TACIE 3 kr. ŚLĄSK 4 kr. DWIE OSOBY 5 kr. NIEŻYJĄCY ŚPIYWOK

PAŹDZIERNIK - przesłuchej odpowiedź

...LISTOPAD...


1





2





3





4





5









W KONKURSIE LICZY SIE INO JEDYN WYSŁANY FORMULARZ OD JEDNYJ OSOBY.  NIY ZAPOMNIJ SIE PRZEDSTAWIĆ

w LISTOPADZIE FORMULARZ WYPEŁNILI :

JAREK W., MAYA K., ANDRZEJ H., MARIA H., JÓZEF H., ERYKA K., LIDIA W., DOROTA D., MICHAŁ P., STEFANIA K., HENRYK G., WANDA G., JÓZEF E., ZOFIA E., ALINA F., HENRYK F.,

1  JORGUSIE Deszcz
2  ALICJA BAGIŃSKA Mamo moja
3  JACEK KIEROK Czarna madonna
4  STEFAN HOSCH Srebrne wesele
5  JOACHIM GRZECHCA Familio i ogródek

 

MIRELLA F. STACH  D.HOLECKI  J.RYS DUO FENIX J.LIBERA  
ANDRZEJ H.  MURCKOWSKIE GWARKI  KAP.JÓZKA POLOKA  J.KIEROK  S.HOSCH  P.SZEFER  2
MARIA H.  P.GOŁECKI  A.BAGIŃSKA  M.JĘDROWSKI  KUMPLIKI  B.A.R.  1
JÓZEF H.  MURCKOWSKIE GWARKI  KWAŚNICA  M.JĘDROWSKI  PIEKARSKIE TRIO  B.A.R.  
MAYA K.  P.GOŁECKI  DUO FENIX  MUZYKANTY  A.SKAŹNIK  J.LIBERA  
MICHAŁ P.  P.GOŁECKI  KARPOWICZ  J.KIEROK  S.HOSCH  ŚL.KARLUSY  2
GINTER P.  KAMRATY  PROSKAUER ECHO  L.CZERNY  M.DOROZ  S.HOSCH  
HALINA P.  KAMRATY  A.DRABEK  M.SZOŁTYSEK  DUO FENIX  J.GRZECHCA  
LIDIA W.  KAMRATY  D.HOLECKI  J.KIEROK  RADIOWCY J.LIBERA  1
AGNIESZKA P.  KAMRATY  A.BAGIŃSKA  DE FACTO  M.DOROZ  J.LIBERA  1
RENATA O.  KAMRATY  IROXANA  J.KIEROK M.DOROZ  B.A.R.  1
HENRYK G.  MURCKOWSKIE GWARKI  ADI  M.KALAGA  B.A.R  ŚL.PIERONY  
WANDA G.  M.R.SMARUJ  KWAŚNICA  PIEKARSKIE TRIO B.KOWALSKA  J.LIBERA  
JAREK W.
 JORGUSIE  D.HOLECKI  J.KIEROK  DWA KAMRATY  J.LIBERA  2
BARBARA S.
 KAMRATY  D.HOLECKI  L.CZERNY S.HOSCH  J.LIBERA  1
JÓZEF E.
 MURCKOWSKIE GWARKI  A.BAGIŃSKA  J.KIEROK A.SKAŹNIK  FOR YOU  2
ZOFIA E.
 P.GOŁECKI  PROSKAUER ECHO  M.JĘDROWSKI  J.KIEROK  KAMRATY  
ALINA F.
 MURCKOWSKIE GWARKI  METRUM  DE FACTO A.DRABEK  B.A.R.  
HENRYK F.
 MURCKOWSKIE GWARKI  DUO FENIX  G.POLOCZEK  B.KOWALSKA  J.LIBERA  
ERYKA K.
 P.GOŁECKI  M.SZOŁTYSEK  J.KIEROK  KARPOWICZ  ŚL.KARLUSY  1
STEFRANIA K.  MURCKOWSKIE GWARKI  J.KIEROK  M.JĘDROWSKI KUMPLIKI  B.A.R.  
SŁAWOMIR S.
 KAMRATY  ADI I KARINA  L.CZERNY S.HOSCH  J.LIBERA  1
DOROTA D. MURCKOWSKIE GWARKI B.A.R. BIGLE KARPOWICZ J.GRZECHCA 1

UPOMINEK MUZYCZNY DLA :

JÓZEFA H. z Łazisk Górnych

PUNKTACJA PO FINALE PAŹDZIERNIKA

Słuchacz pkt
1 JÓZEF H. z Łazisk Górnych 23
2 JAREK W. z Rudy Śląskiej 20
3 ERYKA K. z Mikołowa 17
4 JÓZEF E. z Łazisk Górnych 12
5 ROMAN N. z Siemianowic Śląskich 11
6 DOROTA D. z Orzesza Gardowic 9
  MAYA K. z Czechowic Dziedzic 9
8 HANNA Z. z Bytomia Karbia 8
9 MARIA H. z Łazisk Górnych 7
  STEFANIA K. z Łazisk Górnych 7
11 RENATA O. z Woźnik 6
  AGNIESZKA P. z Miasteczka Śląskiego 6
  LIDIA W. z Gliwic 6
  HENRYK G. z Bobrownik 6
15 HENRYK F. z Dąbrowy Górniczej 5
  SŁAWOMIR S. z Tarnowskich Gór 5
  ANDRZEJ H. z Łazisk Górnych 5
  MICHAŁ P. z Wyr Gostyń 5
  WANDA G. z Bobrownik 5
  ALINA F z Dąbrowy Górniczej 5
21 HALINA P. z Bytomia 4
22 BARBARA S. z Tarnowskich Gór 3
23 ZOFIA E. z Łazisk Górnych 1
  GINTER P. z Bytomia 1
  ANIELA S. z Piekar Śląskich 1

SŁUCHACZE BIORĄCY UDZIAŁ W KONKURSACH FAMILOKA NA ŻYWO

co kwartał słuchacz z największą ilością aktywnego udziału w zabawie otrzymo upominek muzyczny

III kwartał - HALINA z Bytomia

Słuchacz pkt
1 MAZIUNIA 44 z Rudy Śląskiej 223
2 GOSIA z Gdyni 207
3 JAREK z Rudy Śląskiej 203
4 MARCELINKA 181
5 JUSTYNA 72
6 HALINA z BYTOMIA 65
7 TESIA z Munsingen 49
8 HANIA z Bytomia 38
9 ARKADIUSZ z Katowic 32
10 KRYSIA z KRAŚNIKA 29
11 JORGUŚ z Kochłowic 20
12 SŁAWEK 16
13 HENIEK Chorzowianin 14
14 SABI 13
15 PYJTER z Knurowa 9
  MAZIUNIA & JORGUŚ z Rudy Śląskiej 9
17 DANUTA 38 4
18 DANKA 3
  AGNIESZKA z Miasteczka Śląskiego 3
  DANUSIA 3
21 GOSIA z Rzeszowa 1

WYGRALI w 2017 roku
JAREK z Rudy Śląskiej
26
GOSIA z Gdyni 14
MARCELINKA z Redy
9
HALINA z BYTOMIA
4
TESIA z Munsingen
2
MAZIUNIA 44 z Rudy Śląskiej
2
KRYSIA z Kraśnika
1
ARKADIUSZ z Katowic
1
JUSTYNA z Rudy Śląskiej 1
HANIA z Bytomia 1
DANUSIA
1

 

WARUNKIEM OTRZYMANIA NAGRODY JEST UCZESTNICTWO W ZABAWIE W CZASIE ZGROMADZYNIA NAJWIEKSZYJ ILOŚCI PUNKTÓW A PO OTRZYMANIU NAGRODY, PUNKTY CZA ZBIYRAĆ OD NOWA

 

 



Copyright (c) 2008 - 2017 by Bogusław Skalski. Wszelkie prawa zastrzeżone